Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, midi ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Tutum bölümünü dereceyle bitirmiştir. üste Bilkent Üniversitesi İşletme Malumat Yönetimi bölümünde de eğitim bilimi almıştır. Amerikan beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de anahtar eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Başarıları ‘na yeni bir başlangıçarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal sorumluluk projeleri alanlarında birgani başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Başarıları ‘dan bir başkası de IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak hizmet karşılayıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Direktörlüğü’nün nezdinde hassaten eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabilinden önemli pozisyonlarda hizmet yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Başarıları içre, şuurlu Torlakler sosyal sorumluluk projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, torlaklerin eğitim bilimi ve irfan yerındaki gereksinimlerinı alınlamaya müteveccih çkırmızıışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde yapılandırdığı şuurlu Torlakler hareketi ile Üniversite torlaklerinden, ortaokul öğrencilerine denli el âlem bu yapılanmanın içre bulunarak, faydalı davranışlerde bulunmuşlardır. Kendisi hassaten, Birleşmiş Milel kabilinden önemli Uluslararası Kurumlarla da çkırmızıışmalar yapmış ve bu alandaki çkırmızıışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş insanıdır ve iş dirimında da başarılı bir kariyere sahiptir. üste farklı kurum ve bünyelarda riyaset pozisyonlarında da etkin olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal sorumluluk ve pediatri yerındaki çkırmızıışmalarını güç kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal sorumluluk projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş dirimındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanınmış biridir. Kendisinin çkırmızıışmaları, torlaklerin eğitim bilimi ve irfan yerındaki gereksinimlerinı alınlamaya yöneliktir. Ve bu çkırmızıışmaların sürdürülmesi torlaklerde örnek örgütleme ederek gelişimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://markapatent.name.tr/ https://modifiyearaba.name.tr/ https://oyunsektoru.name.tr/ https://erkekgiyim.name.tr/ https://beyoglumarangoz.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar